Par KTAC

Kredītņēmēju tiesību aizsardzības centrs (KTAC) ir institūcija, kas darbojas kā dialoga veicinātājs starp iedzīvotājiem, esošajiem un potenciālajiem kredītņēmējiem un kreditēšanas uzņēmumiem, bankām, finanšu institūcijām, lai palīdzētu veidot abpusēji saprotošas un profesionālas attiecības, kā arī palīdzētu domstarpību un problēmu risināšanā.

Nereti kredītņēmējiem nākas saskarties ar problēmām, kas rodas gadījumos, kad aizņēmums netiek atdots laikā, parādījušies kādi neskaidri papildus atmaksājamie līdzekļi, neveidojas rezultatīva komunikācija ar kreditētāju vai pat ir pārkāpta Latvijas likumdošana. KTAC ir vieta, pie kā vērsties visos šajos gadījumos, lai rastu atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem, meklētu risinājumu problēmām, ziņotu par nelikumībām vai neizprotamiem kreditēšanas nosacījumiem.

Aizņēmuma ņemšana ir katra cilvēka individuāla izvēle. Tajā pašā laikā kreditētāju tiesības uz pilnvērtīgu informāciju, skaidriem līguma noteikumiem, izpratni par aizņēmuma noteikumiem, kā arī cilvēcīgu attieksmi ir pelnījis ikviens un KTAC iestājas par šīm tiesībām.

captcha

Nosūtīt